Artık ıslak hacim mahallerinizi bölmek için zaman harcamayın siz dört duvar bırakın gerisini cubicle sistemler ile biz bölelim.

Wc Cubicle sistemler mahallerinizde size 12 mm kalınlığı ile  yer tasarrufu sağlamakla beraber tuğla örme, sıva ve seramik işçiliklerinden de tasarruf imkânı verir.
Wc Cubicle sistemler, dilediğiniz panel renkleri ile uygulanabilir olmasının yanı sıra kombinasyon yapabilme özgürlüğü de sağlayarak ıslak hacim alanlarınızda farklılık yaratabilmenize imkân sağlar. Aynı zamanda kullanılan farklı yapı ve özellikte aksesuarlar ile görsel açınıza renk katar.

WC Kabinleri

Wc-duş kabin sistemleri konusunda üstün ve kaliteli hizmet vermektedir. Araştırmacı ve detaycı yaklaşımıyla her geçen gün daha da büyüyen Hasad Kabin, wc-duş kabin sistemleri alanında, kraft kağıt ve özel içerikli reçinelerin yüksek basınçta birleştirilmesiyle oluşturulan Kompakt Laminat ile wc-duş kabinlerini üretmektedir.

Kompakt laminat wc-duş kabinlerinin sağladığı avantajlar

Destekli, fonksiyonel, estetik, dayanıklı özellikleriyle ön plana çıkıyor ve kamu binaları, alışveriş merkezleri, klinikler, eğitim kurumları ve daha birçok alan için hijyen ve sağlamlık konusunda gösterdiği üstün performansı ile tercih sebebi oluyor.

Ortak kullanım alanlarında pratik kullanımı, alan kazandırması, montaj kolaylığı ve suya dayanıklı yapısıyla tercih edilen cubicle sistemlerimizi sayfamızda daha detaylı inceleyebilir, tüm wc-duş kabin çeşitlerimizi görebilirsiniz.

× Whatsapp