Hasad Cubicle müşterilerine sunduğu zengin ve üstün kaliteli ürün yelpazesi sayesinde yıllardır sektörün önde gelen markalarından biri olmuştur. Kompakt laminat (compact laminate) malzeme ile üretilmiş wc kabinleri (cubicle systems)duş sistemlerisoyunma dolapları, tezgâh sistemleri, pisuar bölmeleri, kompakt masa tablaları ve buna ek olarak ıslak hacim ekipmanlarında her türlü renk ve model seçeneklerine ulaşabileceğiniz geniş seçenekler sunuyoruz.

-Şirketimiz uyguladığı bütün projelerdeki detaycı yaklaşımıyla yapı ve mobilya sektöründe motive edici sonuçlara ulaşmayı hedef olarak belirlemiş ve toplam kalite yönetimi ile devamlılık gösteren, kabul ve tercih edilir sonuçlara ulaşmıştır.

Müşteri memnuniyeti için esas aldığımız ilke;
Müşteri bizim için sadece iletişim kuruluncaya kadar müşteri sıfatındadır. El sıkışıp işe başladığımız andan itibaren bizim iş ortağımızdır. Şirketimizin iş konsepti içindeki hangi kısımla ilgiliyse (bütünüyle de olabilir) o andan itibaren iş ortağımızı bizim sorumluluk alanımıza girer. Alınan iş en iyi, en sağlıklı ve en uygun biçimde iş ortağımıza teslim edene dek bu felsefe ile çalışılır.

Çalışmalarımızda en önemli en ön verdiğimiz ilke;
İş ortağı olarak kabul ettiğimiz müşterilerimizle olan bağımızı ekonomik değerler ile ölçmeden mutlu ve tatmin olmuş bir müşteri anlayışını hakim kılarak sadece bir seferlik iş değil uzun yıllar beraber iş yapabileceğimiz şekilde kuvvetli bir bağ ile müşterimiz ve müşteri olabilecek geniş bir kitleyi bu sayede etkilemek istiyoruz.

Hedef kitlesi;
Compact malzemeyi ülkemizde daha çok cubicle sistem dediğimiz ıslak hacimli yerlerde kullanıyoruz. Cubicle; havaalanı, okul, hastane, iş merkezi, fabrika binası, ofis gibi yoğun kullanım alanları olan mekanlarda kullanılan; modern, pratik, demontable, hijyenik, sağlam tuvalet ve duş kabin bölmeleridir. Compact laminatın özelliklerinden dolayı henüz yeni kullanım alanı bulabilen özellikle hastane (ameliyathane duvar kaplamaları) compact dış cephe, laboratuar, spor merkezi, fabrikalardaki soyunma odaları (kabinleri ve dolapları), okul gibi uygulama alanlarında kullanmaktır. Bu sayede compact laminatın Türkiye’deki pazar payını yükseltmek, hak ettiği dünya seviyesindeki kullanım oranına yakın bir seviyeye çekmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz.

× Whatsapp