Hasad Kabin, soyunma dolapları, oturma bank ve emanet dolabı üretiminde malzeme olarak kompakt laminat kullanmaktadır. Kompakt laminat,  su geçirmemesi, rutubete ve darbeye dayanıklı olması nedeniyle soyuma alanlarında sizlere uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir ortam sağlar. Aynı zamanda alandan kazanç sağlayan cubicle sistemler ile daha uygun maliyetle çok daha kullanışlı alanlar yaratabileceksiniz.

Eğitim Kurumları için en ideal çözüm: Kompakt Laminat Soyunma Dolapları

Öğrencilerin soyunma dolaplarını uzun süreli ve sıkça kullanmalarından sonra bile aşınmaya ve hasara uğramaması için bu dolapların son derece dayanıklı malzemeden üretilmiş olmaları çok önemlidir.  Kompakt laminat bu dayanıklılığı en iyi şekilde sağlamaktadır. Renk çeşitliliği ile mekâna şık bir görünüm kazandırması da beraberinde getirdiği bir diğer avantajıdır.

Compack Laminat Soyunma Dolapları spor kulüpleri, sauna salonları, yüzme havuzları ve spor merkezleri gibi yüksek nem alanlar için uygundur, ancak bunlar da yaygın olduğu okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve oteller gibi kuru alanlarda kullanıldığı yerlerde dayanıklılık, fonksiyonellik ve tasarım Tüm kaygılı.

Metal ve plastik dolap aksine, debo Kompakt kasa vardır
1. Darbe ve mekanik zorlamalara karşı mükemmel direnç
2. Buhar ve nem direnci
3. , Pas mantar ve tamamen hijyenik yetiştirmek değildir
4. , Yüklemek temizliği ve bakımı kolay
5. Dekoratif her iki taraf için geniş bir renk aralığı
6. Son derece dayanıklı

× Whatsapp